Rejestracja

Dane osobowe

*Na ten adres wysłany zostanie certyfikat uczestnictwa

Dane organizacji

Dane fakturowe

(w przypadku pozostawienia pustych pól wystawiona zostanie automatycznie faktura dla osoby fizycznej; proforma i po dokonaniu zapłaty FV wysyłane są w PDF na adres e-mail podany w formularzu) 

kopiuj Dane organizacji

Zgody

Dobrowolne zgody Uczestnika. Prosimy o zaznaczenie wybranego pola poprzez wstawienie znaku „X”. Zaznaczenie pola TAK oznacza udzielenie zgody. Brak zaznaczenia jakiegokolwiek pola bądź zaznaczenie pola NIE oznacza nieudzielenie zgody. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być bezpłatnie wycofane w każdym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. 

Wyrażam zgodę na umieszczenie i przetwarzanie moich danych osobowych w informatycznej bazie Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Rynologii Rynologia Polska z siedzibą przy ul. Hożej 37/5, 00-681 Warszawa stworzonej w celu prowadzenia działań związanych z organizacją konferencji.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji związanych z organizacją kolejnych edycji konferencji „RhinoForum” za pośrednictwem poczty elektronicznej od Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Rynologii Rynologia Polska z siedzibą przy ul. Hożej 37/5 w Warszawie (00-681), oraz Grupy casusBTL Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (61-312) przy ul. Rodawskiej 26.

Wyrażam zgodę na umieszczenie i przetwarzanie moich danych osobowych w przyszłości w informatycznej bazie Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Rynologii Rynologia Polska z siedzibą przy ul. Hożej 37/5 w Warszawie (00-681), stworzonej w celach marketingowych.

Wyrażając powyższe zgody lub którąkolwiek z nich przyjmuję do wiadomości informacje przekazane przez administratora dotyczące przetwarzania moich danych osobowych – Obowiązek Informacyjny Stowarzyszenie Rynologia Polska, Grupa casusBTL sp. z o.o.

Uczestnictwo

Opłata rejestracyjna zawiera także udział w:
II Interdyscyplinarnym Sympozjum „Bóle głowy w codziennej praktyce”
VII Interdyscyplinarnym Seminarium „Chrapanie i bezdechy u dzieci i młodzieży”
Poniższe  kwoty są kwotami brutto i zawierają podatek VAT 23% 
 

Suma: 0 PLN